Atsiliepimai
“Profesionaliai ir labai švelniai atliko pedikiūrą. Sugrįšiu!”
Justina
“Viskas puikiai !”
Egle
“Emilija - labai švelni, kruopšti ir puiki meistrė.”
Kristina
“Labai gerai atliktas manikiūras, miela aplinka.”
raimundas
“Darbas atliktas kruopščiai, bet greitai. Tikrai sugrįšiu”
Kristina
“Viskas labai gerai!”
Lina
“Thank you so much for the beautiful, natural-looking fingernails.”
Stefanie
“Elija kaip visada puikiai!”
Brigita
“Paslauga patiko, nagai buvo labai gražiai sutvarkyti”
Justina
“Ačiū Boženai, kuri daro stebuklus- pedikiūras super”
Justina