Atsiliepimai

★★★★★

“Profesionaliai ir labai švelniai atliko pedikiūrą. Sugrįšiu!”

Justina

★★★★★

“Viskas puikiai !”

Egle

★★★★★

“Emilija - labai švelni, kruopšti ir puiki meistrė.”

Kristina

★★★★★

“Labai gerai atliktas manikiūras, miela aplinka.”

raimundas

★★★★★

“Darbas atliktas kruopščiai, bet greitai. Tikrai sugrįšiu”

Kristina

★★★★★

“Viskas labai gerai!”

Lina

★★★★★

“Thank you so much for the beautiful, natural-looking fingernails.”

Stefanie

★★★★★

“Elija kaip visada puikiai!”

Brigita

★★★★★

“Paslauga patiko, nagai buvo labai gražiai sutvarkyti”

Justina

★★★★★

“Ačiū Boženai, kuri daro stebuklus- pedikiūras super”

Justina